RODO - ochrona danych osobowych
  1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych jest firma Introprint Drukarnia i Studio Graficzne S.C. z siedzibą w Wołowie, ul. Piastów Śląskich 10-12, 56-100 Wołów, e-mail: info@etykiety-adr.pl, drukarnia@introprint.pl, NIP: 9170005722.

  2. Dane naszych Klientów są wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z działalnością naszej Firmy, w tym ewidencji sprzedaży, do kontaktowania się z Klientem w sprawach realizacji zamówień złożonych przez Klienta.

  1. Dane Klienta gromadzone przez Administratora to: imię, nazwisko, adres dostawy zamówionych produktów, adres email, numer telefonu, nazwa firmy, NIP, adres siedziby firmy.
    W celu realizacji zamówień i doręczenia przesyłki do odbiorcy, dane osobowe naszych Klientów są przekazywane Operatorowi logistycznemu UPS. Bez pełnego adresu nie wyślesz prawidłowo Przesyłki. Bez podania danych osobowych nie dojdzie do zawarcia umowy – musimy bowiem wiedzieć z kim ją zawieramy.

  1. W celu dokonania przez Użytkownika płatności online za złożone zamówienie, dane osobowe użytkownika są przekazywane firmie PayU SA, świadczącej usługę płatności online.

  2. Z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z RODO i innych przepisów prawa, posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl